İddaa Tv Programı ve Bülteni ile Maçları Kaçırmayın

iddaa tv programı

Maç Dinle iddaa tv programı ile iddaa bülteninde yer alan maçların hangi tarihte, hangi kanalda yayınlandığını kolayca öğrenebilirsiniz. Iddaa tv programında futbol ve basketbol karşılaşmalarının güncel maç programı bulunmaktadır.

iddaa tv programı

18 Ocak 2022 iddaa tv programı

11:00 – Sydney vs CC Mariners – Nesine
17:00 – Gaziantep FK vs Yeni Malatya – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Zimbabve vs Gine – Nesine
19:00 – Malavi vs Senegal – Nesine
20:00 – Karagümrük vs Beşiktaş – beIN SPORTS HD 1
20:00 – Konyaspor vs Adana Demir – beIN SPORTS HD 2
20:30 – 1860 Münih vs Karlsruher – Spor SMART 2
20:30 – Köln vs Hamburg – Spor SMART
22:00 – RFC Seraing vs US Gilloise – Nesine
22:00 – Real Betis vs Alaves – S Sport Plus, D-Smart GO, Nesine
22:00 – Gabon vs Fas – Nesine
22:00 – Gana vs Komorlar – Nesine
22:30 – Burnley vs Watford – S Sport 2, S Sport Plus
22:45 – Aberdeen vs Rangers – Nesine, S Sport Plus
22:45 – Livingston vs Dundee FC – Nesine
22:45 – Ross County vs Motherwell – Nesine
22:45 – St.Pauli vs Dortmund – Spor SMART
22:45 – Bochum vs Mainz 05 – D-Smart GO
23:00 – Brighton vs Chelsea – S Sport, S Sport Plus
23:30 – Cadiz vs Espanyol – Nesine, Spor SMART 2

02:00 – Atlanta vs Milwaukee – Nesine, S Sport, S Sport Plus
02:00 – San Lorenzo vs Obera – Nesine
03:00 – Orlando vs Portland – Nesine
03:30 – Miami Heat vs Toronto – Nesine
04:30 – San Antonio vs Phoenix – Nesine, NBA TV
04:30 – Dallas vs Oklahoma – Nesine
06:30 – LA Lakers vs Utah Jazz – Nesine, S Sport, S Sport Plus
18:00 – Yalovaspor vs Anadolu Efes – TİVİBU SPOR 2, TRT Spor Yıldız
18:00 – Antalya Güneşi vs Ormanspor – TBF YouTube
20:00 – Lietkabelis vs Slask Wroclaw – Nesine
20:00 – Darüşşafaka vs Burgos – Nesine, TİVİBU SPOR 4
20:00 – P.Karşıyaka vs Tenerife – Nesine, TİVİBU SPOR 3
20:15 – Fenerbahçe Beko vs Büyükçekmece – TİVİBU SPOR 2
20:30 – Lavrio vs Treviso – FIBA CL YouTube
22:00 – Asvel vs AS Monaco – Nesine, beIN SPORTS HD 3
22:00 – Venezia vs JL Bourg – Nesine
22:00 – Oostende vs Igokea – FIBA CL YouTube
22:30 – Olimpia Milano vs ALBA Berlin – beIN SPORTS HD 4
22:45 – Partizan vs Hamburg Towers – Nesine, S Sport 2, S Sport Plus
23:00 – Badalona vs Trento – Nesine

19 Ocak 2022 iddaa maç programı

11:45 – Brisbane Roar vs Perth Glory – Nesine, beIN SPORTS HD 2
17:00 – Çaykur Rizespor vs Antalyaspor – beIN SPORTS HD 3
17:00 – Göztepe vs Sivasspor – beIN SPORTS HD 2
17:00 – Kayserispor vs Başakşehir – beIN SPORTS HD 1
19:30 – Sassuolo vs Cagliari – Nesine
20:00 – Trabzonspor vs Giresunspor – beIN SPORTS HD 1
20:00 – Fenerbahçe vs Altay – beIN SPORTS HD 2
20:30 – Hannover 96 vs M gladbach – D-Smart GO, Nesine
20:30 – RB Leipzig vs H.Rostock – Nesine, Spor SMART 2
21:00 – Clermont vs Strasbourg – Nesine, beIN SPORTS MAX HD 1
21:00 – Lille vs Lorient – Nesine, beIN SPORTS HD 3
21:00 – Montpellier vs Troyes – Nesine, beIN SPORTS HD 4
21:00 – Amiens vs Ajaccio – Nesine
21:00 – Toulouse vs Nancy – Nesine, beIN SPORTS MAX HD 2
21:00 – Celta Vigo vs Osasuna – Nesine, Spor SMART
22:00 – Gine Bissau vs Nijerya – Nesine
22:00 – Mısır vs Sudan – Nesine
22:30 – Leicester vs Tottenham – S Sport, S Sport Plus
22:45 – Genk vs Mechelen – Nesine
22:45 – Hull City vs Blackburn – beIN SPORTS HD 2
22:45 – Hoffenheim vs Freiburg – D-Smart GO, Nesine
22:45 – Hertha Berlin vs Union Berlin – Nesine, Spor SMART 2

23:00 – Brentford vs Man Utd – S Sport 2, S Sport Plus
23:00 – Lugo vs Almeria – Nesine
23:00 – Inter vs Empoli – Nesine
23:00 – Twente vs AZ Alkmaar – Nesine
23:00 – Real Sociedad vs Atletico Madrid – Nesine, tivibu SPOR 2
23:30 – Valencia vs Sevilla – Spor SMART, Nesine, S Sport Plus
00:00 – Benfica vs Sporting Club – FIBA YouTube
06:00 – Golden State vs Detroit – S Sport, S Sport Plus
17:30 – Manisa Bld vs Konyaspor – TRT Spor Yıldız
18:00 – Merkezefendi B. vs Bahçeşehir – TİVİBU SPOR 2
18:00 – D.Kursk (K) vs U. Sopron (K) – EuroLeague Women YouTube
19:00 – MBA Moscow (K) vs Venezia (K) – EuroLeague Women YouTube
19:00 – FB Safiport (K) vs F. Schio (K) – EuroLeague Women YouTube
20:00 – TTT Riga (K) vs BLMA (K) – EuroLeague Women YouTube
20:00 – Arka Gdynia (K) vs Landes (K) – EuroLeague Women YouTube
20:00 – Galatasaray (K) vs Uni Girona (K) – EuroLeague Women YouTube
22:00 – Hapoel Holon vs BJK Icrypex – Nesine, TİVİBU SPOR 3
22:30 – Bologna vs Frutti Extra Bursa – S Sport 2, S Sport Plus
22:30 – Levallois vs Türk Telekom – S Sport, S Sport Plus
22:30 – Avenida (K) vs USK Praha (K) – EuroLeague Women YouTube

20 Ocak 2022 iddaa tv programı

06:00 – Leon vs Atlas – Nesine
13:00 – Çin (K) vs Tayvan (K) – Spor SMART
17:00 – Alanyaspor vs Hatayspor – beIN SPORTS HD 1
17:00 – Hindistan (K) vs İran (K) – Spor SMART
20:00 – Galatasaray vs Kasımpaşa – beIN SPORTS HD 1
21:00 – Getafe vs Granada – Nesine, Spor SMART
21:00 – Elche vs Real Madrid – Nesine, tivibu SPOR 2
22:45 – Arsenal vs Liverpool – Nesine
23:00 – Roma vs Lecce – Nesine
23:30 – Athletic Bilbao vs Barcelona – Nesine, tivibu SPOR 2
05:00 – Utah Jazz vs Houston – NBA TV
06:00 – Denver vs LA Clippers – S Sport, S Sport Plus
17:00 – Ekaterinburg(K) vs Szekszard (K) – EuroLeague Women YouTube
22:00 – Bourges (K) vs Imos Brno (K) – FIBA YouTube



21 Ocak 2022 iddaa tv program

11:00 – Japonya (K) vs Myanmar (K) – Spor SMART
11:45 – Wellington P vs Western Utd – beIN CONNECT
13:00 – Avustralya (K) vs Endonezya (K) – Spor SMART
15:00 – Tayland (K) vs Filipinler (K) – Spor SMART
17:00 – Güney Kore (K) vs Vietnam (K) – Spor SMART
19:00 – Samsunspor vs Kocaelispor – beIN SPORTS MAX HD 1
20:00 – Yeni Malatya vs Beşiktaş – beIN SPORTS HD 1
20:30 – Hamburg vs St.Pauli – tivibu SPOR 2, beIN SPORTS HD 2
20:30 – F.Düsseldorf vs Nürnberg – beIN SPORTS MAX HD 2, tivibu SPOR 3
22:00 – Arouca vs Benfica – S Sport Plus
22:30 – E.Frankfurt vs A.Bielefeld – beIN SPORTS MAX HD 1, tivibu SPOR 2
22:45 – Hellas Verona vs Bologna – S Sport 2, S Sport Plus
23:00 – Watford vs Norwich City – S Sport, S Sport Plus
23:00 – Lyon vs Saint-Etienne – Nesine, beIN SPORTS HD 2
23:00 – Espanyol vs Real Betis – Spor SMART
03:30 – New York vs New Orleans – NBA TV
06:00 – Dallas vs Phoenix – S Sport, S Sport Plus
18:00 – Antalya Güneşi vs Balıkesir BŞB – TRT Spor Yıldız
20:00 – CSKA Moscow vs Olimpia Milano – beIN SPORTS HD 4
20:00 – Asvel vs Crvena Zvezda – beIN SPORTS HD 3
20:00 – VEF Riga vs Dijon – FIBA CL YouTube
20:30 – Anadolu Efes vs Panathinaikos – beIN SPORTS HD 3
20:30 – Baskonia vs B.München – beIN SPORTS HD 4

22 Ocak 2022 iddaa tv programı

11:45 – Sydney vs Perth Glory – beIN CONNECT
13:30 – Antalyaspor vs Gaziantep FK – beIN SPORTS HD 2
13:30 – Ümraniyespor vs Menemenspor – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
13:30 – Manisa FK vs Gençlerbirliği – beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz
15:30 – Everton vs Aston Villa – S Sport, S Sport Plus
15:30 – Not.Forest vs Derby County – beIN SPORTS HD 4
15:30 – Paderborn vs W.Bremen – tivibu SPOR 4, beIN SPORTS HD 3
15:30 – H.Rostock vs Heidenheim – beIN CONNECT, tivibu SPOR 5
15:30 – Ingolstadt vs Darmstadt – beIN SPORTS MAX HD 2, tivibu SPOR 3
16:00 – Levante vs Cadiz – Spor SMART
16:00 – Adana Demir vs Karagümrük – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Sivasspor vs Fenerbahçe – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Altınordu vs İstanbulspor – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
17:00 – Genoa vs Udinese – S Sport Plus
17:30 – Leverkusen vs Augsburg – beIN SPORTS HD 4, tivibu SPOR 4
17:30 – M gladbach vs Union Berlin – beIN CONNECT, tivibu SPOR 5
17:30 – Freiburg vs Stuttgart – beIN SPORTS MAX HD 2
17:30 – Hoffenheim vs Dortmund – tivibu SPOR 3, beIN SPORTS HD 3
17:30 – Greuther Fürth vs Mainz 05 – beIN CONNECT
18:00 – Brentford vs Wolves – S Sport Plus
18:00 – Leeds Utd vs Newcastle – S Sport Plus
18:00 – Man Utd vs West Ham – S Sport, S Sport Plus
18:00 – Dunfermline Ath vs Inverness CT – Nesine
18:00 – Birmingham vs Barnsley – beIN CONNECT
18:15 – Villarreal vs Mallorca – Spor SMART
19:00 – Brest vs Lille – Nesine, beIN SPORTS HD 2
19:00 – Başakşehir vs Göztepe – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Ankaragücü vs Denizlispor – beIN SPORTS MAX HD 1, TRT Spor
20:00 – Inter vs Venezia – S Sport 2, S Sport Plus

20:30 – Southampton vs Man City – S Sport, S Sport Plus
20:30 – Bochum vs Köln – tivibu SPOR 3, beIN SPORTS HD 3
20:30 – Sevilla vs Celta Vigo – S Sport Plus, Spor SMART
22:30 – Erzgebirge Aue vs Schalke 04 – tivibu SPOR 4, beIN SPORTS HD 3
22:45 – Charleroi vs Gent – tivibu SPOR 2
22:45 – Lazio vs Atalanta – S Sport 2, S Sport Plus
23:00 – Lens vs Marsilya – Nesine, beIN SPORTS HD 2
23:00 – Atletico Madrid vs Valencia – S Sport Plus, Spor SMART
23:30 – Sporting CP vs Braga – S Sport Plus
03:00 – Philadelphia vs LA Clippers – S Sport, S Sport Plus
04:00 – Milwaukee vs Chicago – NBA TV
13:00 – HDI Afyon Bld vs Yalovaspor – TİVİBU SPOR 2
13:30 – Bursa BŞB (K) vs Hatayspor (K) – TBF YouTube
14:00 – Çankaya Üni.(K) vs Galatasaray (K) – TBF YouTube
14:00 – Kocaeli Kağıtsp vs Fethiye Bld – TBF YouTube
15:30 – Merkezefendi B. vs Gaziantep – TİVİBU SPOR 2
15:45 – Mamak Belediye vs Ormanspor – TBF YouTube
16:00 – Kayseri Bas (K) vs Antalya 07 (K) – TBF YouTube
17:30 – Bornova Bld. vs Akhisar Bld – TBF YouTube
18:00 – Tofaş vs Darüşşafaka – TRT Spor Yıldız
19:00 – Beşiktaş (K) vs İzmit Bld. (K) – TİVİBU SPOR
20:00 – BC Andorra vs Basquet Manresa – SPOR SMART 2
20:15 – Galatasaray NEF vs Petkim Spor – TİVİBU SPOR 2
22:45 – Valencia vs Gran Canaria – Nesine

23 Ocak 2022 iddaa maç programı

08:05 – CC Mariners vs Melbourne City – beIN CONNECT
10:45 – Brisbane Roar vs Adelaide Utd – beIN CONNECT
13:00 – İran (K) vs Çin (K) – Spor SMART 2
13:30 – Kasımpaşa vs Kayserispor – beIN SPORTS HD 3
13:30 – Hatayspor vs Çaykur Rizespor – beIN SPORTS HD 2
13:30 – Bandırmaspor vs BB Erzurum – beIN SPORTS MAX HD 1
13:30 – Adanaspor vs Keçiörengücü – beIN SPORTS MAX HD 2, TRT Avaz
14:30 – Cagliari vs Fiorentina – S Sport 2
15:00 – Metz vs Nice – Nesine, beIN SPORTS HD 4
15:30 – Karlsruher vs Sandhausen – beIN CONNECT, tivibu SPOR 5
15:30 – Hannover 96 vs D.Dresden – beIN CONNECT, tivibu SPOR 4
15:30 – Regensburg vs Holstein Kiel – beIN CONNECT, tivibu SPOR 3
16:00 – Granada vs Osasuna – Spor SMART
16:00 – Giresunspor vs Alanyaspor – beIN SPORTS HD 3
16:00 – Altay vs Konyaspor – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Boluspor vs Tuzlaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
17:00 – Crystal Palace vs Liverpool – S Sport
17:00 – Angers vs Troyes – Nesine, beIN CONNECT
17:00 – Bordeaux vs Strasbourg – Nesine, beIN CONNECT
17:00 – Clermont vs Rennes – Nesine, beIN SPORTS MAX HD 2
17:00 – Nantes vs Lorient – Nesine
17:00 – Napoli vs Salernitana – S Sport 2
17:00 – Tayvan (K) vs Hindistan (K) – Spor SMART 2
17:30 – RB Leipzig vs Wolfsburg – beIN SPORTS HD 4, tivibu SPOR 3
18:00 – US Gilloise vs Genk – tivibu SPOR 4
18:15 – Real Madrid vs Elche – Spor SMART

19:00 – Galatasaray vs Trabzonspor – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Eyüpspor vs Bursaspor – beIN SPORTS MAX HD 1
19:05 – Montpellier vs Monaco – Nesine, beIN SPORTS HD 3
19:30 – Chelsea vs Tottenham – S Sport
19:30 – Hertha Berlin vs Bayern München – tivibu SPOR 3, beIN SPORTS HD 2
20:00 – Empoli vs Roma – S Sport 2
20:30 – Real Sociedad vs Getafe – Spor SMART 2
20:30 – Rayo Vallecano vs Athletic Bilbao – Spor SMART
22:45 – Paris SG vs Reims – Nesine, beIN SPORTS HD 2
22:45 – Milan vs Juventus – S Sport 2
23:00 – Alaves vs Barcelona – Spor SMART
04:00 – Milwaukee vs Sacramento – S Sport
13:00 – BJK Icrypex vs Frutti Extra Bursa – TİVİBU SPOR 2
14:00 – Elazığ İ.Ö (K) vs Nesibe Aydın(K) – TBF YouTube
14:00 – Mersin BŞB vs Gemlik Basket – TBF YouTube
15:30 – Türk Telekom vs Büyükçekmece – TİVİBU SPOR 2
15:45 – Samsunspor vs Ted Ankara – TBF YouTube
17:30 – FB Safiport (K) vs Ormanspor (K) – TİVİBU SPOR
17:30 – Final Spor vs Konyaspor – TBF YouTube
18:00 – P.Karşıyaka vs Anadolu Efes – TİVİBU SPOR 2
20:00 – Bayreuth vs Legia Warszawa – FIBA YouTube
20:15 – Fenerbahçe Beko vs Bahçeşehir – TİVİBU SPOR 2
20:30 – Real Madrid vs Barcelona – Nesine ,
21:00 – New York vs LA Clippers – S Sport
23:30 – Washington vs Boston – S Sport

24 Ocak 2022 iddaa tv bülteni

11:00 – Myanmar (K) vs Güney Kore (K) – Spor SMART
13:00 – Filipinler (K) vs Avustralya (K) – Spor SMART
15:00 – Endonezya (K) vs Tayland (K) – Spor SMART
17:00 – Vietnam (K) vs Japonya (K) – Spor SMART
22:00 – FC Oss vs AZ Alkmaar II – Nesine
22:45 – Blackburn vs Middlesbrough – beIN SPORTS HD 2
22:45 – Caen vs Ajaccio – beIN SPORTS HD 3
03:00 – Charlotte vs Atlanta – NBA TV

Sitemizdeki iddaa tv programı listesi sadece iddaa programında yer alan karşılaşmaları kapsamaktadır. Bunun dışında bahis sitelerindeki karşılaşmaların tv program bilgisi bulunmamaktadır. Iddaa maç programında yer alan karşılaşmaların hangi kanalda, hangi tarih ve saatte yayınlandığını bu sayfadan kolayca öğrenebilirsiniz. Sitemizde kesinlikle Süper lig maç yayını, link vs. paylaşımı yapılmamaktadır. Tv programındaki maçları da içeren ücretsiz iddaa tahminleri sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz.

Tavsiye ettiğimiz yasal bahis sitelerinde Süper Lig başta olmak üzere Dünya’nın en popüler liglerine kolayca bahislerinizi yapabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir sitenin tanıtımını yapmamaktayız. Yasal bahis sitelerinde spor bahisleri, kazı kazan, milli piyango ve spor toto oyunlarını oynayabilirsiniz. Kazı kazan oyunu dışında herhangi bir casino oyunu yasal sebepler nedeniyle bulunmamaktadır. Websitemiz tüm mobil cihazlara uyumlu çalışmaktadır. Android kullanıcıları ayrıca Play Store’da bulunan Maç Dinle Uygulamamızı indirip kullanabilirler.