İddaa Tv Programı ve Bülteni ile Maçları Kaçırmayın

iddaa tv programı

Maç Dinle güncel iddaa tv programı ile iddaa programında yer alan maçların hangi tarihte hangi kanalda yayınlandığını kolayca öğrenebilirsiniz. Iddaa tv programında futbol ve basketbol karşılaşmalarının güncel maç programı yayınlanmaktadır.

En Güvenilir Bahis Siteleri ve Bonus Kampanyaları

iddaa tv programı

1 Aralık 2020 iddaa tv programı

00:00 – Gremio vs Goias – Nesine
00:00 – Vasco da Gama vs Ceara – Nesine
00:15 – SJ Oruro vs Strongest – Nesine
01:20 – A.Tucuman vs Arsenal Sarandi – Nesine
01:30 – Sol De America vs Nac. Asuncion – Nesine
02:00 – Fluminense vs Bragantino – Nesine
02:00 – Avai vs Oeste – Nesine
03:30 – Estudiantes vs San Lorenzo – Nesine
13:00 – GZ Evergrande vs Suwon Bluewings – Nesine
13:00 – Yokohama vs Jeonbuk Motors – Nesine
13:00 – Sendai vs Kashiwa Reysol – Nesine
13:30 – Menemenspor vs Ankaraspor – beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
16:00 – Shanghai SIPG vs Sydney – Nesine
17:00 – Al Wahda vs Al Dhafra – Nesine
17:00 – Al Ittihad vs Al Nasr – Nesine
19:00 – RE Mouscron vs St Truiden – Nesine
20:00 – Baniyas SC vs Al Ain – Nesine
20:45 – Go Ahead vs AZ Alkmaar II – Nesine
20:55 – L.Moscow vs Salzburg – beIN SPORTS HD 2
20:55 – Shakhtar vs Real Madrid – beIN SPORTS HD 1
21:00 – Amiens vs Dunkerque – Nesine
21:00 – Chambly vs Rodez – Nesine
21:00 – Chateauroux vs Grenoble – Nesine
21:00 – Guingamp vs Troyes – Nesine
21:00 – Le Havre vs Auxerre – Nesine , beIN SPORTS HD 4
21:00 – Nancy vs Toulouse – Nesine
21:00 – Niort vs Clermont – Nesine

21:00 – Paris FC vs Sochaux – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
21:00 – Pau vs Caen – Nesine
21:00 – Valenciennes vs Ajaccio – Nesine
21:00 – Winterthur vs Chiasso – Nesine
21:00 – Fuenlabrada vs Malaga – Nesine
22:00 – Mun. Vinto vs Bolivar – Nesine
23:00 – Fransa (K) vs Kazakistan (K) – beIN CONNECT
23:00 – Rotherham Utd vs Brentford – Nesine , beIN CONNECT
23:00 – Atletico Madrid vs Bayern München – beIN SPORTS HD 1
23:00 – M gladbach vs Inter – beIN SPORTS MAX HD 1
23:00 – Porto vs Man City – beIN SPORTS HD 4
23:00 – Marseille vs Olympiakos – beIN CONNECT
23:00 – Liverpool vs Ajax – beIN SPORTS HD 2
23:00 – Atalanta vs Midtjylland – beIN CONNECT
23:30 – Girona vs Mirandes – Nesine
18:00 – Petkim Spor vs Gaziantep – Nesine
20:15 – Büyükçekmece vs Fenerbahçe Beko – Nesine
22:45 – Asvel vs Panathinaikos – Nesine , beIN SPORTS HD 3
22:45 – EA7 Milano vs ALBA Berlin – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
23:15 – Barcelona vs Valencia – Nesine

Jet Bahis – Giriş ve Kayıt Linki

2 Aralık 2020 iddaa tv programı

00:45 – Moreirense vs Paços Ferreira – Nesine
01:00 – Chapecoense vs Cuiaba – Nesine
01:15 – CRB vs CSA Alagoano – Nesine
01:15 – Nautico vs Guarani FC – Nesine
01:15 – Confiança vs Figueirense – Nesine
01:15 – River Plate vs A.Paranaense – Nesine , S Sport 2
01:15 – Santos vs LDU Quito – Nesine
01:15 – Union vs Bahia – Nesine
02:30 – Oriente vs Royal Pari – Nesine
03:30 – Flamengo vs Racing Club – Nesine , S Sport
05:30 – Seattle S. vs FC Dallas – Nesine
13:00 – M. Yamagata vs Machida – Nesine
13:00 – Mito HollyHock vs Jubilo Iwata – Nesine
13:00 – ThespaKusats vs Matsumoto – Nesine
13:00 – Omiya vs Ehime FC – Nesine
13:00 – Tokyo Verdy vs JEF United – Nesine
13:00 – Niigata vs Tochigi SC – Nesine
13:00 – Kyoto Sanga vs V-Varen Naga – Nesine
13:00 – Renofa Yamag vs Kofu – Nesine
13:00 – Tokushima vs Giravanz – Nesine
13:00 – Ryukyu vs Zweigen – Nesine
13:30 – Fagiano vs Fukuoka – Nesine
13:30 – Altay vs Giresunspor – beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
19:00 – Charleroi vs Waasland – Nesine
19:00 – Gorica vs Slaven Belupo – Nesine
20:00 – Lilleström vs KFUM Oslo – Nesine
20:00 – Wisla Plock vs Pogon Szczecin – Nesine
20:00 – Monza vs Vicenza – Nesine

20:00 – Sarpsborg vs Kristiansund – Nesine
20:00 – Viking vs Brann – Nesine
20:00 – Haugesund vs Mjondalen – Nesine
20:00 – Aalesund vs Sandefjord – Nesine
20:00 – Start vs Bodo/Glimt – Nesine
20:15 – Servette vs Zürich – Nesine
20:55 – Başakşehir vs RB Leipzig – beIN SPORTS HD 1
20:55 – Krasnodar vs Rennes – beIN SPORTS HD 2
21:00 – Cartagena vs Espanyol – Nesine
21:00 – Leganes vs Rayo Vallecano – Nesine
21:00 – UD Logrones vs Ponferradina – Nesine
22:00 – Stabaek vs Valerenga – Nesine
22:45 – Sheffield Wed. vs Reading – Nesine , beIN CONNECT
23:00 – CD Castellon vs Real Zaragoza – Nesine
23:00 – Man Utd vs Paris SG – beIN SPORTS HD 2
23:00 – Sevilla vs Chelsea – beIN SPORTS HD 4
23:00 – Dortmund vs Lazio – beIN SPORTS HD 3
23:00 – Club Brugge vs Zenit – beIN CONNECT
23:00 – Juventus vs Dynamo Kiev – beIN SPORTS MAX HD 1
23:00 – Ferencvaros vs Barcelona – beIN SPORTS MAX HD 2
23:30 – Lugo vs Las Palmas – Nesine
18:00 – HDI Afyon Bld vs Frutti Extra Bursa – Nesine
18:00 – Türk Telekom vs Ormanspor – Nesine
18:00 – Tofaş vs Fethiye Bld – Nesine
20:15 – Bahçeşehir vs Galatasaray – Nesine
20:15 – D.Şafaka Tekfen vs Beşiktaş – Nesine
22:45 – JL Bourg vs Venezia – S Sport 2

3 Aralık 2020 iddaa tv programı

01:15 – Nacional vs Independient – Nesine
01:15 – Palmeiras vs Delfin – Nesine , S Sport
03:30 – Internacional vs Boca Juniors – Nesine , S Sport
03:30 – Wilstermann vs Libertad – Nesine
05:00 – Kansas vs Minnesota Utd – Nesine
19:00 – Eupen vs Mechelen – Nesine
20:55 – AEK Atina vs Braga – beIN CONNECT
20:55 – Zorya Luhansk vs Leicester – beIN SPORTS MAX HD 1
20:55 – Milan vs Celtic – beIN SPORTS HD 4
20:55 – Lille vs Sparta Prag – beIN SPORTS HD 2
20:55 – Qarabağ vs M.Tel Aviv – beIN CONNECT
20:55 – Sivasspor vs Villarreal – beIN SPORTS HD 1
20:55 – LASK Linz vs Tottenham – beIN SPORTS MAX HD 2
20:55 – Antwerp vs Ludogorets – beIN CONNECT
20:55 – CSKA Moscow vs Wolfsberger – beIN CONNECT
20:55 – Feyenoord vs Dinamo Zagreb – beIN CONNECT
20:55 – C.Zvezda vs Hoffenheim – beIN CONNECT
21:00 – Almeria vs Mallorca – Nesine
21:00 – Real Oviedo vs Alcorcon – Nesine
21:00 – Tenerife vs Sabadell – Nesine
23:00 – Roma vs Young Boys – beIN SPORTS MAX HD 2
23:00 – Arsenal vs Rapid Wien – beIN SPORTS MAX HD 1
23:00 – Nice vs Leverkusen – beIN CONNECT
23:00 – Benfica vs Lech Poznan – beIN CONNECT
23:00 – Rangers vs Standard Liege – beIN CONNECT
23:00 – Granada vs PSV Eindhoven – beIN CONNECT
23:00 – Real Sociedad vs Rijeka – beIN CONNECT
23:30 – Sport.Gijon vs Albacete – Nesine
20:00 – CSKA Moscow vs Olympiakos – Nesine
20:00 – Zenit vs Fenerbahçe Beko – Nesine
20:30 – Venezia vs JL Bourg – Nesine , S Sport 2
20:30 – Bilbao Basket vs BC Andorra – Nesine
22:05 – M.Tel Aviv vs Crvena Zvezda – Nesine
22:45 – EA7 Milano vs Panathinaikos – Nesine
23:00 – Valencia vs ALBA Berlin – Nesine

Mobilbahis – Giriş ve Kayıt Linki

4 Aralık 2020 iddaa tv programı

01:00 – Goias vs Sao Paulo – Nesine
03:30 – Gremio vs Guarani – Nesine , S Sport
03:30 – Vasco da Gama vs Defensa – Nesine
03:30 – Univ Catolica vs CA River Plate – Nesine
04:30 – Kansas vs Minnesota Utd – Nesine
16:00 – Tuzlaspor vs İstanbulspor – beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
19:00 – Bursaspor vs Ümraniyespor – beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
19:30 – Beşiktaş vs Kasımpaşa – beIN SPORTS HD 1
20:30 – Holstein Kiel vs Bochum – S Sport 2
20:30 – Barnsley vs Bournemouth – beIN SPORTS HD 2
22:30 – Hertha Berlin vs Union Berlin – Nesine , S Sport 2
23:00 – Nimes vs Marseille – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 1
23:00 – Aston Villa vs Newcastle – S Sport
23:00 – Athletic Bilbao vs Celta Vigo – Nesine , Spor SMART
19:30 – Anadolu Efes vs Baskonia – Nesine , beIN SPORTS HD 3
21:00 – Zalgiris vs Barcelona – Nesine , beIN SPORTS HD 4
22:30 – B.München vs BC Khimky – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:00 – Real Madrid vs Asvel – beIN SPORTS HD 4

5 Aralık 2020 iddaa tv programı

13:30 – Göztepe vs Kayserispor – beIN SPORTS HD 2
13:30 – Gençlerbirliği vs Alanyaspor – beIN SPORTS HD 1
13:30 – Giresunspor vs Eskişehirspor – beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
13:30 – Ankaraspor vs Adanaspor – TRT Avaz
15:00 – Hamburg vs Hannover 96 – S Sport 2
15:30 – Burnley vs Everton – S Sport
15:30 – Reading vs Not.Forest – beIN SPORTS HD 4
16:00 – Konyaspor vs BB Erzurum – beIN SPORTS HD 2
16:00 – Yeni Malatya vs Başakşehir – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Boluspor vs Altay – beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
16:00 – Menemenspor vs Bandırmaspor – beIN SPORTS MAX HD 2 , TRT Avaz
16:00 – Levante vs Getafe – Nesine , Spor SMART
17:00 – Troyes vs Paris FC – beIN CONNECT
17:00 – Spezia vs Lazio – Nesine , beIN SPORTS HD 3
17:30 – Freiburg vs M gladbach – Nesine , S Sport 2
17:30 – E.Frankfurt vs Dortmund – Nesine , S Sport 2
17:30 – Köln vs Wolfsburg – Nesine
17:30 – A.Bielefeld vs Mainz 05 – Nesine
18:00 – Man City vs Fulham – S Sport
18:00 – Coventry vs Rotherham Utd – beIN SPORTS MAX HD 2
18:15 – Sevilla vs Real Madrid – Nesine , Spor SMART
19:00 – Rennes vs Lens – Nesine , beIN SPORTS HD 4
19:00 – Galatasaray vs Hatayspor – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Balıkesirspor vs Samsunspor – beIN SPORTS MAX HD 1 , TRT Spor
20:00 – Juventus vs Torino – Nesine , beIN SPORTS HD 3
20:30 – Bayern München vs RB Leipzig – Nesine , S Sport 2
20:30 – West Ham vs Man Utd – S Sport
20:30 – Atletico Madrid vs Valladolid – Nesine , Spor SMART
22:45 – Inter vs Bologna – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:00 – Montpellier vs Paris SG – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Chelsea vs Leeds Utd – S Sport
23:00 – Cadiz vs Barcelona – Nesine , Spor SMART
23:30 – Porto vs Tondela – S Sport 2
13:00 – Fethiye Bld vs D.Şafaka Tekfen – TİVİBU Spor 2
15:15 – Beşiktaş vs Türk Telekom – TRT Spor 2, TİVİBU Spor 2
17:30 – Gaziantep vs Tofaş – TİVİBU Spor 2
20:00 – Galatasaray vs Büyükçekmece – TİVİBU Spor 2
22:45 – Badalona vs Zaragoza – SPOR SMART 2

Bets10 – Giriş ve Kayıt Linki

6 Aralık 2020 iddaa tv programı

13:30 – Karagümrük vs Çaykur Rizespor – beIN SPORTS HD 1
14:30 – Hellas Verona vs Cagliari – Nesine , beIN SPORTS HD 3
15:00 – Lille vs Monaco – Nesine , beIN SPORTS HD 4
15:00 – West Brom vs Crystal Palace – S Sport
15:30 – Paderborn vs Nürnberg – S Sport 2
16:00 – Antalyaspor vs Ankaragücü – beIN SPORTS HD 1
16:00 – Altınordu vs Keçiörengücü – beIN SPORTS MAX HD 1
16:00 – Granada vs Huesca – Nesine , Spor SMART
17:00 – Angers vs Lorient – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Bordeaux vs Brest – Nesine , beIN SPORTS MAX HD 2
17:00 – Dijon vs Saint-Etienne – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Nantes vs Strasbourg – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Parma vs Benevento – Nesine , beIN CONNECT
17:00 – Roma vs Sassuolo – Nesine , beIN SPORTS HD 3
17:00 – Udinese vs Atalanta – Nesine , beIN SPORTS HD 4
17:15 – Sheffield Utd vs Leicester – S Sport
17:30 – W.Bremen vs Stuttgart – Nesine , S Sport 2
18:15 – Osasuna vs Real Betis – Nesine , Spor SMART
19:00 – Reims vs Nice – Nesine , beIN SPORTS HD 4
19:00 – Denizlispor vs Fenerbahçe – beIN SPORTS HD 1
19:00 – Adana Demir vs Akhisarspor – beIN SPORTS MAX HD 1
19:30 – Tottenham vs Arsenal – S Sport
20:00 – Schalke 04 vs Leverkusen – Nesine , S Sport 2
20:00 – Crotone vs Napoli – Nesine , beIN SPORTS HD 3
20:30 – Villarreal vs Elche – Nesine , Spor SMART
22:15 – Liverpool vs Wolves – S Sport
22:45 – Sampdoria vs Milan – Nesine , beIN SPORTS HD 3
23:00 – Metz vs Lyon – Nesine , beIN SPORTS HD 4
23:00 – Alaves vs Real Sociedad – Nesine , Spor SMART
13:00 – Petkim Spor vs Anadolu Efes – TRT Spor 2, TİVİBU Spor 2
15:15 – Frutti Extra Bursa vs P.Karşıyaka – TİVİBU Spor 2
17:30 – Fenerbahçe Beko vs HDI Afyon Bld – TİVİBU Spor 2
20:00 – Ormanspor vs Bahçeşehir – TİVİBU Spor 2
20:30 – Burgos vs Real Madrid – SPOR SMART 2

7 Aralık 2020 iddaa tv programı

19:30 – Trabzonspor vs Sivasspor – beIN SPORTS HD 1
22:30 – Hoffenheim vs Augsburg – Nesine
22:45 – Ajaccio vs Le Havre – beIN SPORTS HD 4
22:45 – Fiorentina vs Genoa – Nesine , beIN SPORTS HD 3

Bonus veren bahis ve casino siteleri

Sitemizdeki iddaa tv programı listesi sadece iddaa programında yer alan karşılaşmaları kapsamaktadır. Bunun dışında yurtdışı bahis sitelerindeki karşılaşmaların tv program bilgisi bulunmamaktadır. Iddaa maç programında yer alan karşılaşmaların hangi kanalda hangi tarih ve saatte yayınlandığını bu sayfadan kolayca öğrenebilirsiniz. Sitemizde kesinlikle Süper lig maç yayını, link vs. paylaşımı yapılmamaktadır.